Dom

Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Zestaw uszczelnień hydraulicznych na sprzedaż
dobra jakość Zestaw uszczelnień hydraulicznych na sprzedaż
Opinie klientów
Sonka company has always been my supplier. Their oil seal stable quality, adapt to a variety of models.

—— Mark Damon

Sonka company stable supply capacity, make my business grew and grew

—— Judy Lockwood

Sonka company high quality oil seal, let my machine loss less, live longer.

—— Sean Smith

Very impressed. Organised competitive quote great timely service. I called on New Years Very prompt service at a difficult time of year. Thanks Guy

—— shawn congdon

tym razem dzięki doskonałej obsłudze klienta, nawet w niedzielne popołudnie. Kiedy miałem problem z ekspresową próbując wydrukować etykietę zwrotną dla przedmiotu, który kupiłem od Sonka. Odpowiedzieli mi na czas i pomogli mi rozwiązać problem.

—— Cynthia

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Sonka Engineering Machinery Factory to zaawansowane technologicznie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości produktów uszczelniających.

  Jest rozwinięciem od HuanQiu Engine. Nasza fabryka obejmuje Departament Handlu Krajowego, Departament Pieczęci, Departament Handlu Zagranicznego. Głównymi produktami są uszczelnienia olejowe. Uszczelnienia olejowe, w tym uszczelnienia olejowe piasty koła, uszczelnienia olejowe hydrauliczne, calowe uszczelnienia olejowe, uszczelnienia olejowe łyżki koparki, uszczelnienia olejowe wału korbowego itp. Jednocześnie witamy na zamówienie, oferując rysunki lub próbki. Produkty mają szerokie zastosowanie w różnych branżach, takich jak pompa hydrauliczna, koparka, ładowarka kołowa, młot hydrauliczny i tak dalej.

  Obecnie nasze produkty są eksportowane do Niemiec, USA, Wielkiej Brytanii, Rosji, Węgier, Polski, Iranu i tak dalej, w ponad 20 krajach. Na rynku krajowym jest także wielu klientów końcowych i firm handlowych, które utrzymują długoterminową współpracę z naszą fabryką. Dostęp do klientów i jednogłośnie chwalony! Sonka Engineering Machinery Factory chętnie z Tobą współpracuje, aby przyczynić się do rozwoju i wspólnego dobrobytu!

  Widok fabryki

  Maszyny i urządzenia

  Proces produkcji

  Testowanie produktu

 • OEM / ODM
  Zapewnienie usługi OEM / ODM,


  Zapewnienie różnych standardowych uszczelek gumowych,


  Dostarczanie dokładnych produktów według próbki i rysunku klienta,


  Zapewnienie wsparcia technicznego dla rozwoju nowych produktów,


  Zapewnienie całego projektu,


  Zapewnienie kompleksowej obsługi - klienci, których zakup przekracza 100 000 USD rocznie, będą mieli możliwość bezpłatnego formowania części gumowych .

  Nasze produkty
 • R & D
  Badania i Rozwój.

  Sonka Engineering Machinery Factory jest aktywnie zaangażowana w działalność badawczo-rozwojową w zakresie nowych technologii, nowych produktów i nowych usług zgodnych z jej zobowiązaniem do zapewnienia „jakości i niezawodności.

  Zaawansowane wyposażenie technologiczne, doskonałe możliwości badawcze i rozwojowe to ważna gwarancja najwyższej klasy produktów, jak również zaspokajania potrzeb globalnych klientów.
  Nasza firma posiada zaawansowaną maszynę do wulkanizacji płyt próżniowych Maszyna do sterowania numerycznego, automatyczna maszyna do przycinania Maszyna do formowania i inne urządzenia produkcyjne.

  Mamy ponad 5000 rodzajów uszczelnień olejowych, które używane w koparkach, minikoparki hydrauliczne, ładowarki, volvo, Daewoo, Doosan, Hyundai, Kato, Caterpillar, Liugong, Sany, Kobelco, Sumitomo, KYB, NOK, NAK, SKF, Hallite ycc.

  Nasz cel


  Zbuduj markę wysokiej jakości gumowych uszczelek w Chinach.

  Nasz cel


  Najpierw klient, najpierw jakość, najpierw uczciwość.

  Nasze główne wartości


  Wszystkie rozważają dla klienta, uważnie uzupełniają każdy produkt.


  Nasza kultura


  Wykorzystanie innowacji i technologii jako siły dążącej do przetrwania przez jakość.
  Ostrożność, misternie uważnie dobre produkty.

Szczegóły kontaktu
Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mr. Sum Huang

Tel: 86-18902494641

Faks: 86-20-32381175

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)